Батькам на замітку!

 Ви ніколи не замислювалися, чому дідусь і бабуся більше люблять своїх онуків, ніж дітей? Бабусі й дідусі вірили, кажуть мудреці, що душа після смерті не вмирає, і саме внуки народять дітей, в тіло яких вселиться їх душа.Сучасні діти більшу частину свого життя проводять біля телевізора чи комп'ютера. Вони мають віртуальних друзів, виконують віртуальну роботу, грають у віртуальні ігри. Від цього хворіють не тільки фізично, а й духовно. Герої мультиків і фільмів, які є кумирами дітей, часто спотвореної зовнішності, не в своєму розумі, психічно неврівноважені, вживають нецензурні слова ... Герої сучасних мультфільмів нерідко зовні бридкі, непропорційні створення, незрозумілого статі і сповідують невідомо які цінності. Діти беруть риси характеру своїх улюблених героїв, вчаться сваритися, битися, обманювати, лицемірити разом з ними. Тому не треба дивуватися, чому у дітей неприродні переваги, спотворене почуття смаку і краси, чому вони стають вередливими, цинічними і жорстокими ...Народна казка, в якій закодовані тисячолітні знання, вчить, як відрізнити добро від зла, хороше від поганого, виховує почуття дружби, любові, поваги до старших, і, найголовніше, - до близьких людей.Батькам варто було хоч краєм ока зазирнути, що робить дитина біля комп'ютера, з ким спілкується, які передачі дивиться, поцікавитися, який сенс мультиків перед тим, як вирішувати перегляд малюкові.


Тому невипадково, що діти втрачають інтерес до книги, знань, живому спілкуванню, а стають нервовими, грубими і агресивними.
Варто задуматися, яку книгу ви останній раз читали своєї дочки? Коли з сином говорили про проблеми, які його хвилюють? Коли разом з дітьми (без сторонніх людей, а тільки сім'єю) ходили в ліс, в турпохід? .. Коли просто обговорювали прочитану книгу або виконували разом якусь корисну роботу? Чому навчили свою дитину (вишивати, малювати, вирізати з дерева, в'язати ...)? А, можливо, ви й самі не можете відірватися від екрану телевізора, від чергового перегляду порожнього серіалу або телешоу? .. Тому, починайте виховання з себе!
Немає коментарів:

Дописати коментар