Фантазуємо та творимо!

 

«Кожна дитина не тільки сприймає, але й малює, творить, створює. Те, як дитина бачить світ, - є своєрідною художньою творчістю. Образ, шо срийняла й одночасно створила дитина, несе в собі яскраве емоційне забарвлення. Діти переживають бурхливу радість, сприймаючи образи навколишнього світу і додаючи до них що-небудь з фантазії. Емоційна насиченість сприйняття – це духовний заряд духовної творчості.»

                                    В. Сухомлинський🤱🏼
Сьогодні ми завершили вивчати тему «Що таке Батьківщина» поглибили знання про Україну, ознайомились з народними та державними символами країни. Дізнались, коли святкує день народження Україна, слухали Гімн України. Для закріплення своїх знань про рідну державу малята створили паспорт України. І накінець вивчили віршик про Україну та зробили висновки, що в кожної людини є найдорожче місце на землі — це місце, де вона народилася
🤱🏼
Осінь – ідеальний час для спостережень, творчості та пізнання нового! 🍂🍁🍂

П'ятий тиждень навчання був присвячений саме цій порі року. Тож дізнались ми багато цікавого, навчились спостерігати за явищами природи, аналізуючи їх взаємозв'язки, попрактикуватись у створенні неймовірних саморобок, виготовили квіточку «Признаки осені», дивились мультик «Осінні турботи», проводили сюжетно-рольову гру «Зустріч тварин напередодні зими», за допомогою пазлів намагались дізнатись тему уроку , дізнавались скільки їжачок несе яблучків, на перерві влаштувавували танцювальні батли.
❤️.
Видався дуже насичений тиждень.
🎓🍂🍁

У наш час важливо знати, чого ти хочеш. Саме така риса закладена в менталітеті нашого народу! Українська молодь змалечку уявляє своє майбутнє, вчиться ставити собі мету і досягати її ! Саме такі люди потрібні суспільству, яке прагне процвітання! Я переконана в тому, що молоде покоління незабаром змінить усе в країні на краще завдяки своєму суперточному уявленню про те, яким має бути майбутнє України, та вмінню перетворювати це на реальність!
І яскравим прикладом цьому є найактуальніша тема тижня у НУШ «Моє довкілля»
🌳🌿🍃🍂🍁
. Дуже цікава тема, оскільки тут багато з природою пов’язано.
У рамках тижня були розглянуті дослідницькі та проблемні запитання, а саме:
1. Що мене оточує?
2. Які «таємниці» має шкільне подвір’я?
3. Які рослини ростуть на шкільному подвір’ї?
4. Кольори та звуки довкілля. Які вони?
5. Як поводитись у довкіллі?
Наприкінці тижня створили з дітками Лепбук з цієї теми
📖📘
. Такий вид діяльності допоможе поглибити, закріпити й систематизувати інформацію, а розглядання теки в подальшому дозволить швидко освіжити в пам'яті необхідний матеріал.
Сподіваюсь , що такий вид праці сподобався діткам
😊
Немає коментарів:

Дописати коментар